Witamy Państwa na stronie internetowej firmy sportowo-rekreacyjnej MICHALAK SPORT & TRAVEL. Firma z powodzeniem działa na polskim rynku od 2004 roku. Przez ten okres zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie i wypracowaliśmy sobie zaufanie u wielu klientów w naszym kraju.

Firma zajmuje się organizowaniem obozów zimowych i letnich dla dzieci i młodzieży oraz imprez sportowo – rekreacyjnych. Nasza oferta została rozszerzona o fitness, taniec nowoczesny jak również organizację imprez integracyjnych dla firm.


MICHALAK SPORT & TRAVEL jest wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz posiada gwarancje ubezpieczeniowe.

Nasze usługi skierowane są do dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Do swojej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Nasza misja to bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdziecie Państwo pełną ofertę naszych usług:

  • Organizacja obozów letnich i zimowych
  • Organizacja imprez rekreacyjnych
  • Nauka samoobrony (Karate Tradycyjne) dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mail. Wszelkie dane kontaktowe można znaleźć w dziale “Kontakt”.

Do pobrania


Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=